LOGOWANIE
ZALOGUJ
Nie pamiętam hasła...
WYBIERZ DATĘ PRZYJAZDU I WYJAZDU

SPRAWDŹ DOSTĘPOŚĆ
PRZYPOMNIJ HASŁO
PRZYPOMNIJ

Oferta Bursztynowej Przystani

Bursztynowa Przystań w Kopań/Darłowa oferuje na wynajem komfortowe domki letniskowe położone na granicy Darłówka i miejscowości Kopań. Jeżeli szukasz ciekawych miejsc, pięknych plaż, czystego powietrza oraz pięknych widoków to my zapewniamy wszystkie te atrakcje. Darłowo i nadmorska część Darłówko to miejscowość z licznymi atrakcjami jak: szeroka plaża, lasy sosnowe, pobliskie jezioro Kopań, port morski z piękną, nowoczesną mariną, latarnia morska, park wodny, ścieżki spacerowe i rowerowe. Niespełna godzinę drogi od nas szczególnie polecamy odwiedzić Dolinę Charlotty, która oferuje między innymi: kręgielnię i bilard, ZOO Charlotta z Krainą Bajek i Fokarium, Park Linowy, jazdę konną, wypożyczalnię sprzętu wodnego i łowiska – piękne Jezioro Zamełowskie obfituje w różne gatunki ryb.


W naszym ośrodku Bursztynowa Przystań mamy do zaoferowania 9 parterowych domków, położonych w odległości 100 metrów od pięknej, szerokiej, a przede wszystkim strzeżonej plaży. Wejście na plażę widoczne jest z naszych domków, a jednocześnie jest tak usytuowane, że plażowicze nie zakłócają spokoju naszym gościom. Przy samym wejściu znajduje się bar z domowymi obiadami i przekąskami, a rano przyjeżdża sklep obwoźny, w którym można kupić pieczywo, wędliny, nabiał i inne artykuły spożywcze i chemiczne. Domki położone są 30 min. spacerem od centrum Darłówka i portu, w którym codziennie można kupić świeżą rybę z kutra. W centrum można też zrobić większe zakupy w miejscowych marketach takich jak: Bierdonka, Lidl, Polomarket czy Intermarche. Dla wędkarzy atrakcją mogą być połowy w pobliskim jeziorze Kopań, w porcie lub całodniowy wypad na dorsza. Centrum Darłówka to również raj dla dzieci, gdzie poza budkami z lodami, goframi, kręconymi frytami znajduje się duże wesołe miasteczko z różnymi atrakcjami oraz kino 7D.

(z uwagi na epidemię niektóre atrakcje mogą być nieczynne lub działać w ograniczonym zakresie)

Opis domków:

Każdy domek składa się z dobrze wyposażonych pomieszczeń:

 

W naszym ośrodku przyjmujemy zwierzęta (bez ras uważanych za niebezpieczne), ale ze względu na bezpieczeństwo dzieci i zwierząt możliwość taka jest wyłącznie w domkach od nr 1 do 4 - prosimy o tym pamiętać przy rezerwacji. Do drugiej części ośrodka (domki od nr 5 do nr 9) nie ma możliwości wprowadzania zwierząt.

 

Na terenie posesji znajduje się plac zabaw oraz grillownia

Dla naszych najmłodszych gości przygotowaliśmy 2 place zabaw. Jeden, bardzo duży plac zabaw znajduje się przy domkach od nr 5 do nr 9 i poza piaskownicą, plastikowym domkiem i zjeżdżalnią dla maluchów, znajduje się również duża trampolina oraz długie zjeżdżalnie, domki, hustawki zwykłe i "bocianie gniazdo" oraz liny, drabinki i skałki wspinaczkowe. Całość ułożona jest na trawniku, co obniża ryzyko jakiś poważniejszych urazów. Drugi, mniejszy plac zabaw znajduje się za domkami od nr 1 do nr 4 i ma prawie 10 metrów długości, gdzie również są liny i siatki wspinaczkowe, zjeżdżalnia, domek oraz huśtawki, a także równoważnia i mała trampolina. Ten plac zabaw został posadowiony w piaskownicy o wymiarach 4 x 15 metrów.

Naszym gościom udostępniamy również palenisko, przy którym może jednocześnie grillować nawet 16 osób (z uwagi na obecne restrykcje prosimy o zachowanie wszelkich środków ostrożności przy korzystaniu z części wspólnych ośrodka). Palenisko położone jest w taki sposób, żeby grillowanie nie przeszkadzało innym gościom w domkach.

Nie prowadzimy wypożyczalni rowerów.

 

Prawa autorskie © 2016. Wszelkie prawa zastrzeżone. Zaprojektowane przez Divine Design.